Magazynowo-sprzedażowe

WAPRO Mag - sprzedaż i magazyn

WAPRO Mag wspomaga wszystkie aspekty działalności handlowej firmy

Zarządzanie sprzedażą - wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów zawiązanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności)

Zarządzanie magazynem - prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej oraz zarządzanie gospodarką magazynową firmy. Szereg narzędzi do pełnej automatyzacji pracy osób osbługujących magazyn.

Zarządzanie relacjami z klientem CRM - zarzadzanie zadaniami, kontaktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta

Moduł finansowy - umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

Oferta pogrupowana jest w pięć linii różniących się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów oraz ich funkcjonalnością:

  • WAPRO Mag START - dla początkującej, małej firmy
  • WAPRO Mag BIZNES - dla średniej wielkości firmy
  • WAPRO Mag PRESTIŻ - zawiera aplikacje wspomagające zarządzanie
  • WAPRO Mobile ANDROID - dla firm, które w korzystają z oprogramowania przeznaczonego na urządzenia mobilne np. z palmtopów.

Oferta pogrupowana jest również ze względu na przeznaczenie:

  • Fakturowanie WAPRO Fakturka - został zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Bardzo przydatny będzie zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach wystawiających po kilka faktur miesięcznie.
  • Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag - przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

Pobierz cennik w formacie pdf

Chcesz dowiedzieć się wiecej napisz lub zadzwoń 505 622 254